Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Dacia Sandero II

Lata produkcji: 2011 - teraz
Segment: Auta małe
Druga, najnowsza i obecnie produkowana generacja modelu wprowadzona na rynek w 2012 roku. Model nadal bazuje na rozwiązaniach zastosowanych w Dacii Logan. Zbudowano go na tej samej płycie podłogowej, zmodyfikowanej jedynie w stosunku do tej użytej u poprzednika (platforma Nissan B zmodyfikowana i nazwana Dacia B0 platform). Pod względem stylistycznym model jest kontynuatorem trendów zapoczątkowanych przez inne auta Dacii. Z zewnątrz jest spokrewniony z modelem Logan, zaś jego we wnętrzu – z modelem Lodgy. Sandero dostępny jest także w uterenowionej wersji Sandero Stepway.
Powagosław

Dacia nie musi się już wstydzić za wygląd swoich aut, a ich nabywcy nie muszą wstydzić się, że jeżdżą Dacią. Sandero to jeden z niewielu przykładów w tej klasie, gdy auto wygląda na znacznie droższe niż jest w rzeczywistości.

~Powagosław
Luzacjusz

Tak sobie myślę, że gdyby nasz wspaniały kraj wyprodukował coś na obraz i podobieństwo Dacii Sandero, wszyscy cmokalibyśmy z zachwytu. A tak mówimy: bue… Dacia. To w ramach komplementu. Bo obiektywnie to mi się średnio ten wóz podoba.

~Luzacjusz

Dacia Sandero II – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Dane techniczne Dacia Sandero II

Moc silników 73–90 KM
Prędkość maksymalna 156–175 km/h
Przyspieszenie 0-100 11,0–14,6 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Dacia Sandero II
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 115
Koszt ogólny 17,21 PLN
LPG14.31 PLN
PB33.72 PLN
Wydatki serwisowe 20,17 PLN Pozostałe wydatki 21,95 PLN

Publikacje o Dacia Sandero

Newsy o Dacia Sandero

Dacia Sandero II