Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Daihatsu Cuore III

Daihatsu Cuore III
Lata produkcji: 1990 - 1994
Segment: Auta najmniejsze
Miejski samochód segmentu A, klasyfikowany również w klasie mikrovanów, produkowany od 1980 roku. Najmniejsze auto w ofercie japońskiej marki, wprowadzone jako następca dla modelu Fellow Max. Modelem przejściowym między nimi był oferowany bardzo krótko Daihatsu Max Cuore. Dotychczas powstało siedem generacji Cuore („cuore” to w jęz. włoskim „serce”), najnowsza debiutowała w 2007 roku. Na innych rynkach auto było lub jest oferowane również pod nazwami Mira (Azja) i Handi (Australia). Na licencji Daihatsu, Cuore produkowany jest w Malezji pod szyldem tamtejszej marki Perodua.
Powagosław
Specjalność zakładu Daihatsu. Japońska firma produkuje ten samochód już od prawie 30 lat! Nowy Cuore wygląda naprawdę nieźle, choć chyba za mocno kojarzy się z modelami konkurencji. ~Powagosław
Luzacjusz
Tak musi wyglądać Toyota Aygo po założeniu okularów ze zbyt grubymi szkłami. Jedna uwaga: jeśli widzisz dobrze bez tak zwanych „denek od jaboli”, nie ma sensu męczyć swojego wzroku. ~Luzacjusz

Daihatsu Cuore III – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Autodiagnoza Daihatsu Cuore III

Liczba wpisów: 6
Moj Daihatsu kopci mocno przy zapalaniu. Jak jest najczestsza przyczyna w tym modelu?
dodał: ~Jack, ponad rok temu
Moj Daihatsu kopci mocno przy zapalaniu. Jak jest najczestsza przyczyna w tym modelu? Czy te samochody maja nietrwale silniki czy tez blad lezy w ich niwlasciwejeksploatacji? Poprzednie silniki montowane w tych autach byly udane i trwale. Czy japonczycy wypuscili clowo mniej trwaly silnik na rynek?
Moj Daihatsu kopci mocno przy zapalaniu. Jak jest najczestsza przyczyna w tym modelu?
dodał: ~Jack, ponad rok temu
Moj Daihatsu kopci mocno przy zapalaniu. Jak jest najczestsza przyczyna w tym modelu? Czy te samochody maja nietrwale silniki czy tez blad lezy w ich niwlasciwejeksploatacji? Poprzednie silniki montowane w tych autach byly udane i trwale. Czy japonczycy wypuscili clowo mniej trwaly silnik na rynek? Jaka najczesciej jest przyczyna tej usterki w tym modelu?
Prośba , gdzie jest klakson
dodał: pawel1987p, 4 lata temu
Przestał działać mi sygnał dźwiękowy , nie wiem gdzie jest głośniczek od klaksona , przepatrzyłem cały przedział silnikowy, prosze o pomoc
silnik przerywa na różnych szybkościach obrotowych lecz nie zawsze.Trudna usterka do zdjagnozowania
dodał: ~wiesław, 7 lat temu
Silnik przerywa na różnych szybkościach obrotowych,był czyszczony gaźnik wymienione świece,wymienione przewody wysokiego napiecia,wymieniona kopułka aparatu zapłonowego,wymieniony filtr paliwa.
Silnik
dodał: Frost, 6 lat temu
Witam! Noszę się z zamiarem zmiany silnika Daihatsu Cuore 1,0 (55KM), na 1,3 pochodzący z Daihatsu Sirion, i moje pytanie jest takie, czy ktoś zna się na takiej modernizacji, i może powiedzieć coś więcej np. o spasowaniu do siebie elementów, głównie chodziło by mi o elektrykę, czyli spasowanie komputera, czy będzie on w stanie współpracować z jednostką 1,3?

Dane techniczne Daihatsu Cuore III

Moc silników 41 KM
Prędkość maksymalna 135 km/h
Przyspieszenie 0-100 16,5 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Daihatsu Cuore III
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 12
Koszt ogólny 94,46 PLN
PB48 PLN
Wydatki serwisowe 104,76 PLN Pozostałe wydatki 71,43 PLN

Publikacje o Daihatsu Cuore

Skarbnica wiedzy Daihatsu Cuore

Liczba wpisów: 5
Daihatsu Cuore III