Oceny Daihatsu Cuore III

Oceny Daihatsu Cuore III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Daihatsu Cuore III

~Karol
Daihatsu Cuore III
Auto przywiezione z Niemiec od znajomego delikatnie uderzone z przebiegiem 39000. Wymieniłem w nim 2 razy rozrząd, termostat, opony, klocki i tarcze hamulcowe. Nigdy nie zawiodło mnie na długiej trasie. Jeździł bym nim dalej lecz pękła kołyska na pół, a robota w ogóle się nie opłaca bo przewyższa koszt samochodu. Sprzedaję auto na części.
~Wojteqq
Daihatsu Cuore III
Ogólnie dla kogoś kto nie musi od razu jeździć nowiutkim Rols-Roycem, komu nie przeszkadzają dorbne wady, i nie ma za dużej gotówki na zakup i utrzymanie auta to własnie taki samochód jest bardzo ciekawą opcją :)
~dajhacu driver
Daihatsu Cuore III
kreci sie spokojnie do 8500rpm, wiem co pisze na drodze do bielska zamkniety licznik(160) w 4 osoby fakt ze z górki ale liczy sie:P 5 biegowa skrzynia nic nie zgrzyta japonska technologia... tylne siedzenia jak na autko tej klasy mega wygodne, przy wiekszych predkosciach glosny POLECAM TO AUTKO

Daihatsu Cuore III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Daihatsu Cuore III
B.dobry japończyk Silnik brzytwa!! moim japończykiem nie bałbym się do Zakopanego pojechać z Polic gdzie mieszkam na trasie nigdy mnie nie zawiódł.Świetne miejskie autko ale w trasie też całkiem nieźle daje rade :)
~JaacK
Daihatsu Cuore III
Jako miejskie auto jest świetny, do dalszych tras raczej się nie nadaje ze względu chociażby na kiepskie wygłuszenie, co daje się odczuć przy większych prędkościach. Części może nie są najtańsze, ale taki urok japończyków - w zamian otrzymujemy auto niezawodne i całkiem ekonomiczne. O jego wyglądzie nie będę wspominał, bo nie jest to mistrzostwo stylistyki, jednak zawsze może być gorzej :)
~Hatsamatu
Daihatsu Cuore III
urodą nie grzeszy, prędkością nie powala ale tankujesz i jedziesz kiedy inni w warsztatach, do codziennej jazdy idealny, a i w 2-3 osoby można się śmiało wypuścić w trasę
~Lipton
~kewex
~bmwfan
Daihatsu Cuore III
Mimo małej mocy auto ma czym sie pochwalić , to zapewne przez małą masę , od 3tyśobrotów auto ma naprawde niezłego kopa jak na samochód tej klasy (Silnik)
~bors
fff