Szukaj

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
4860 mm
Szerokość
1800 mm
Wysokość
1430 mm
Rozstaw osi
2795 mm
Rozstaw kół - przód
1508 mm
Rozstaw kół - tył
1522 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość oparcia fotela przedniego od kierownicy
400 mm
Długość kolumny kierownicy
600 mm
Odległość od siedziska przedniego do dachu
910 mm
Długość siedziska przedniego
470 mm
Odległość pomiędzy siedzeniami przednimi i tylnymi
300 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
885 mm
Długość siedziska tylnego
480 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1510 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1500 mm
Zakres przesuwania foteli przednich
100 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny BMW Seria 7 E23

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
BMW Seria 7 E23
Porównaj parametry
BMW Seria 7 E23
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
BMW Seria 7 E23