Szukaj

Dane techniczne Cadillac Eldorado II Coupe 5.4 270KM 199kW 1955-1958

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
5494 mm
Szerokość
1994 mm
Wysokość
1410 mm
Rozstaw osi
3200 mm
Rozstaw kół - przód
1549 mm
Rozstaw kół - tył
1549 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1955 do 1958 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
270 KM (199 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Cadillac Eldorado II Coupe
Porównaj parametry
Cadillac Eldorado II Coupe 5.4 270KM 199kW (1955-1958)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Cadillac Eldorado II Coupe
Aktualnie przeglądasz Cadillac Eldorado II Coupe