Szukaj

Dane techniczne Chrysler 300C I Touring – wybierz silnik

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Średnica zawracania
11.9 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
5015 mm
Szerokość
1880 mm
Wysokość
1475 mm
Wysokość z relingami dachowymi
1535 mm
Rozstaw osi
3050 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
2026 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
772 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Chrysler 300C I Touring

Szczegóły silnika

Usterki Chrysler 300C I

Liczba wpisów: 6

Chrysler 300C I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Chrysler 300C I Touring
Porównaj parametry
Chrysler 300C I Touring
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Chrysler 300C I Touring
Chrysler 300C I Touring