Szukaj

Dane techniczne Chrysler Aspen – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
8
Średnica zawracania
12.2 m
Promień skrętu
6.1 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
5101 mm
Szerokość
1930 mm
Wysokość
1887 mm
Rozstaw osi
3027 mm
Rozstaw kół - przód
1636 mm
Rozstaw kół - tył
1636 mm
Prześwit
221 mm

Wymiary wewnętrzne

Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1509 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1514 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
2900 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
538 l
Szerokość pomiędzy nadkolami
1225 mm
Wysokość bagażnika
842 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Chrysler Aspen

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Chrysler Aspen
Porównaj parametry
Chrysler Aspen
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Chrysler Aspen
Chrysler Aspen