Szukaj

Dane techniczne Citroen C4 I Coupe Facelifting – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4274 mm
Szerokość
1769 mm
Wysokość
1458 mm
Rozstaw osi
2608 mm
Rozstaw kół - przód
1505 mm
Rozstaw kół - tył
1510 mm
Zwis przedni
935 mm
Zwis tylny
731 mm

Wymiary wewnętrzne

Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1442 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1432 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
802 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy
802 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
1337 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Citroen C4 I Coupe Facelifting

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen C4 I Coupe Facelifting
Porównaj parametry
Citroen C4 I Coupe Facelifting
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen C4 I Coupe Facelifting
Citroen C4 I Coupe Facelifting