Szukaj

Dane techniczne Citroen GS Kombi 1.2 A 58KM 43kW 1973-1979

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4120 mm
Wysokość
1349 mm
Wysokość przy otwartej klapie bagażnika
1860 mm
Rozstaw osi
2550 mm
Rozstaw kół - przód
1378 mm
Rozstaw kół - tył
1328 mm
Zwis przedni
818 mm
Zwis tylny
752 mm
Prześwit
154 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
980 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
975 mm

Wymiary bagażnika

Długość ze złożoną tylną kanapą
1570 mm
Wysokość progu załadowczego
419 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1973 do 1979 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
58 KM (43 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen GS Kombi
Porównaj parametry
Citroen GS Kombi 1.2 A 58KM 43kW (1973-1979)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen GS Kombi
Aktualnie przeglądasz Citroen GS Kombi