Szukaj

Dane techniczne Citroen Visa 1.4 GT 79KM 58kW 1982-1988

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
3690 mm
Szerokość
1510 mm
Wysokość
1408 mm
Rozstaw osi
2430 mm
Rozstaw kół - przód
1292 mm
Rozstaw kół - tył
1241 mm
Zwis przedni
665 mm
Zwis tylny
595 mm
Prześwit
131 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość progu załadowczego
738 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1982 do 1988 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
79 KM (58 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen Visa
Porównaj parametry
Citroen Visa 1.4 GT 79KM 58kW (1982-1988)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen Visa