Szukaj

Dane techniczne Ford Granada I Sedan 1.6 73KM 54kW 1972-1977

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4646 mm
Szerokość
1791 mm
Wysokość
1416 mm
Rozstaw osi
2769 mm
Rozstaw kół - przód
1511 mm
Rozstaw kół - tył
1537 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
982 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
953 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1972 do 1977 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
73 KM (54 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Granada I Sedan
Porównaj parametry
Ford Granada I Sedan 1.6 73KM 54kW (1972-1977)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Granada I Sedan
Aktualnie przeglądasz Ford Granada I Sedan