Szukaj

Dane techniczne Ford Mustang III Coupe 2.8 V6 111KM 82kW 1979

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
4549 mm
Szerokość
1712 mm
Wysokość
1308 mm
Rozstaw osi
2550 mm
Rozstaw kół - przód
1438 mm
Rozstaw kół - tył
1448 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
850 l

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
w 1979 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
111 KM (82 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Mustang III Coupe
Porównaj parametry
Ford Mustang III Coupe 2.8 V6 111KM 82kW (1979)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Mustang III Coupe