Szukaj

Dane techniczne Ford Transit VI Van Jumbo – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
3
Średnica zawracania
14.3 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
6403 mm
Szerokość
1974 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
2374 mm
Wysokość
2624 mm
Rozstaw osi
3750 mm
Zwis przedni
933 mm
Zwis tylny
1720 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość progu załadowczego
715 mm

Własności transportowe

Drzwi tylne - szerokość
1540 mm
Drzwi tylne - wysokość
1796 mm
Drzwi boczne - szerokość
1275 mm
Drzwi boczne - wysokość
1796 mm
Przedział ładunkowy - długość
4122 mm
Przedział ładunkowy - szerokość
1762 mm
Przedział ładunkowy - wysokość
1885 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Ford Transit VI Van Jumbo

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Transit VI Van Jumbo
Porównaj parametry
Ford Transit VI Van Jumbo
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Transit VI Van Jumbo