Szukaj

Dane techniczne FSO Żuk 2.4 D 70KM 51kW 1991-1998

Szczegóły nadwozia

Wymiary zewnętrzne

Długość
4330 mm
Szerokość
1820 mm
Wysokość
2220 mm
Rozstaw osi
2700 mm
Rozstaw kół - przód
1368 mm
Rozstaw kół - tył
1375 mm
Zwis przedni
610 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1991 do 1998 roku
Pojemność skokowa
2400 cm³
Typ silnika
diesel
Moc silnika
70 KM (51 kW)
Umiejscowienie wałka rozrządu
SOHC (OHC)
Liczba cylindrów
4
Układ cylindrów
rzędowy
Stopień sprężania
Zapłon
iskrowy

Hamulce

Rodzaj hamulców (przód)
bębnowe
Rodzaj hamulców (tył)
bębnowe

Zawieszenie

Rodzaj zawieszenia (przód)
amortyzatory teleskopowe
Rodzaj zawieszenia (tył)
amortyzatory teleskopowe
Amortyzatory
gazowe
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
FSO Żuk
Porównaj parametry
FSO Żuk 2.4 D 70KM 51kW (1991-1998)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
FSO Żuk
FSO Żuk