Szukaj

Dane techniczne Honda Accord III Kombi 1.6 88KM 65kW 1985-1989

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3

Wymiary zewnętrzne

Długość
4335 mm
Szerokość
1695 mm
Wysokość
1335 mm
Rozstaw osi
2600 mm
Rozstaw kół - przód
1480 mm
Rozstaw kół - tył
1475 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1985 do 1989 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
88 KM (65 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Honda Accord III Kombi
Porównaj parametry
Honda Accord III Kombi 1.6 88KM 65kW (1985-1989)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Honda Accord III Kombi