Szukaj

Dane techniczne Honda Civic III Kombi – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
3990 mm
Szerokość
1645 mm
Wysokość
1480 mm
Rozstaw osi
2450 mm
Rozstaw kół - przód
1400 mm
Rozstaw kół - tył
1415 mm
Zwis przedni
745 mm
Zwis tylny
795 mm
Prześwit
160 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
955 mm
Długość siedziska przedniego
485 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
960 mm
Długość siedziska tylnego
450 mm
Zakres przesuwania foteli przednich
90 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1755 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1385 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1230 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Honda Civic III Kombi

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Honda Civic III Kombi
Porównaj parametry
Honda Civic III Kombi
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Honda Civic III Kombi