Szukaj

Dane techniczne Opel Movano I – wybierz silnik

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
3

Wymiary zewnętrzne

Długość
5388 mm
Szerokość
1990 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
2359 mm
Wysokość
2480 mm
Rozstaw osi
3578 mm
Rozstaw kół - przód
1740 mm
Rozstaw kół - tył
1725 mm
Zwis przedni
851 mm
Zwis tylny
959 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
1282 mm
Wysokość progu załadowczego
528 mm

Własności transportowe

Drzwi tylne - szerokość
1516 mm
Drzwi tylne - wysokość
1632 mm
Drzwi boczne - szerokość
1099 mm
Drzwi boczne - wysokość
1800 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Opel Movano I

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Opel Movano I
Porównaj parametry
Opel Movano I
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Opel Movano I