Szukaj

Dane techniczne Renault Master I – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
5000 mm
Szerokość
2000 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
2260 mm
Wysokość
2415 mm
Rozstaw osi
3200 mm
Rozstaw kół - przód
1650 mm
Rozstaw kół - tył
1700 mm
Zwis przedni
875 mm
Zwis tylny
925 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
1298 mm

Własności transportowe

Drzwi tylne - szerokość
1520 mm
Drzwi tylne - wysokość
1798 mm
Drzwi boczne - szerokość
830 mm
Drzwi boczne - wysokość
1862 mm
Przedział ładunkowy - długość
2940 mm
Przedział ładunkowy - szerokość
1800 mm
Przedział ładunkowy - wysokość
1708 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Renault Master I

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Renault Master I
Porównaj parametry
Renault Master I
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Renault Master I