Szukaj

Dane techniczne Toyota Corolla IV Coupe – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4180 mm
Szerokość
1625 mm
Wysokość
1335 mm
Rozstaw osi
2400 mm
Rozstaw kół - przód
1355 mm
Rozstaw kół - tył
1355 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
915 mm
Długość siedziska przedniego
480 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
890 mm
Długość siedziska tylnego
420 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1735 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1355 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Toyota Corolla IV Coupe

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Toyota Corolla IV Coupe
Porównaj parametry
Toyota Corolla IV Coupe
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Toyota Corolla IV Coupe