Szukaj

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
2
Średnica zawracania
11.1 m
Promień skrętu
uzupełnij dane

Wymiary zewnętrzne

Długość
4408 mm
Szerokość
1793 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
2065 mm
Wysokość
1823 mm
Rozstaw osi
2682 mm
Zwis przedni
879 mm
Zwis tylny
847 mm
Prześwit
166 mm
Rozstaw kół - przód
uzupełnij dane
Rozstaw kół - tył
uzupełnij dane

Wymiary bagażnika

Wysokość progu załadowczego
577 mm

Własności terenowe

Kąt natarcia
17.1 °
Kąt rampowy
14.0 °
Kąt zejścia
17.3 °

Własności transportowe

Drzwi tylne - szerokość
uzupełnij dane
pokaż więcej brakujących danych

Pozostałe parametry

Dopuszczalne obciążenie dachu
uzupełnij dane
Szkic techniczny
Szkic techniczny Volkswagen Caddy IV Furgon

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Volkswagen Caddy IV Furgon
Porównaj parametry
Volkswagen Caddy IV Furgon
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Volkswagen Caddy IV Furgon