Szukaj

Genewa 2018 - Citroen, Kia, Peugeot

Dodano: 6 lat temu
Wyświetlenia: 1 811

Czwarta część relacji z Genewy. Tym razem Peugeot, jego 508-ka i ciekawy kombivan Rifter. Zobaczycie też odmienionego Citroena Berlingo i C4 Cactus po przejściu do nowego segmentu. Dowiecie się również, jakie nowości zaprezentowała Kia.

 

Peugeot zaprezentował w tym roku model 508. Nie da się ukryć, że Francuzi postawili na wygląd i wyszło im to doskonale - od tego auta nie można oderwać wzroku. A jak wyposażono wnętrze? I jakie silniki znajdą się w ofercie? Ponadto na tym samym stoisku mamy model Rifter, czyli nowego kombivana, który zastąpił wcześniejszego Partnera. Nie zrezygnowano tu z funkcjonalności, niemniej wnętrze stało się bardziej eleganckie. Nie brakuje też takich udogodnień jak otwierana szyba klapy bagażnika czy funkcja Magic Flat.

 

A co zaproponował Citroen? Na wystawie w Genewie pojawiła się trzecia generacja Berlingo - jakie nowe rozwiązania zastosowano? Powiemy też o modelu C4 Cactus i o jego przejściu do segmentu aut kompaktowych. Czy jest to dobry krok?

 

Z kolei na stoisku koreańskiej marki Kia pojawił się Ceed w nowej odsłonie. Co zmieniło się poza samą nazwą, którą zapisujemy teraz bez apostrofu? Nie zabrakło też Optimy po faceliftingu - jakie nowości czekają nas pod maską?

 

Zapraszamy na film. 

Zobacz również

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Peugeot 508 II Sedan