Szukaj

Informacje o FSO Warszawa

Lata produkcji: 1951 – 1973
Segment: Niższa klasa średnia

FSO Warszawa – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny FSO Warszawa

Liczba ocen: 37
Ogólna ocena
3,7 /5 Średnia dla segmentu 4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(75%)

Zalety

+ Karoseria + Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Całokształt

Wady

- Widoczność - Wyciszenie - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wybrane oceny

4,0
~kuklamusic@poczta.onet.pl
FSO Warszawa
223/224 2.1 70KM 51kW
Warszawa jest najrozsądniejszym oldtimerem,bo możesz ja mieć,nie potrafiąc samemu jej obsługiwać.Sporoczęści pasuje z Żuka którego przestali produkować 3 lata temu a i technicznie obsłuzy ją każdy fachowiec od FSO lub Zuka.Imponujące auto jesli chodzi o solidność i wytrzymałość.Wygody tylnej kanapy nie jest w stanie przebić wiele nowszych samochodów z Fiatem 125 i Polonezem na czele.Dzięki małym okienkom w lecie nie nagrzewa sie a uchylenie trójkatnych szybek po przekątnej samochodu tworzy efekt klimatyzacji.Kupiłem sobie taką Warszawę i każdorazowo gdy do niej wsiadam,czas cofa się dla mnie w dzieciństwo a dodatkowo klimat tworzą ci,których spotykam:ich uśmiechy,pozdrowienia i...pierwszeństwo przejazdu.
4,5
~vibe77@interia.pl
FSO Warszawa
M20 2.1 50KM 37kW
Komfort zawieszenia oraz wyciszenie Warszawki gwarantują niezapomniane wrazenia z jazdy. Samochód ma minimalny przebieg 21800 km (!) i jest w 100% (nie licząc odnowionego lakieru oraz materiału na fotelach) oryginalny...Jadac tym autem lub zatrzymujac sie gdziekolwiek natychmiast widzisz ze Warszawa wzbudza pozytywne emocje wsrod przechodniow. Jest to bardzo budujace, ze nie tylko ja uwielbiam stare polskie samochody...
3,4
~piotrus.wawa@wp.pl
FSO Warszawa
M20 2.1 50KM 37kW
Jestem posiadaczem Warszawy M-20 z 1957 roku. Ja ,jak i moja rodzina jesteśmy zakochani w tym samochodzie....szczególnie mój cztero-letni syn,który potrafi przed wyjściem z garażu pogłaskać "swoją BABCIĘ W " na pożegnanie.......Autko jest BOSKIE!!!!!!!!! POLECAM JE WSZYSTKIM,KTÓRZY MAJĄ CZAS I FINANSE NA TO ZAJEFAJNE HOBBY....
FSO Warszawa