Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Honda Civic IX Sedan Facelifting

Honda Civic IX Sedan Facelifting
Lata produkcji: 2014 - 2017
Segment: Niższa klasa średnia
Produkowana w latach 2012-2016 (w USA dostępna od roku 2011, przed debiutem na Starym Kontynencie) dziewiąta generacja modelu. Hondę Civic IX w wersji produkcyjnej zaprojektowali Toshiyuki Okumoto oraz Takuya Miyazawa, a jego pierwowzorem koncepcyjnym była zaprezentowana w roku 2010 seria prototypów Civic Concept, które z kolei były inspirowane m.in. modelem hybrydowym CR-Z, a także (częściowo) amerykańską odmianą Hondy Accord. Ze swoim poprzednikiem był mocno powiązany zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i technicznym (m.in. ta sama platforma podłogowa). Honda Civic dziewiątej generacji oferowana była w wersjach sedan, hatchback, kombi i coupe. Auto poddano modernizacjom w roku 2013 oraz 2014.
Powagosław

Mniej prototypowy, awangardowy i rewolucyjny niż jego poprzednik, to fakt. Ale chyba nikt rozsądny nie spodziewał się kolejnej rewolucji. Jest ewolucja, której kierunek jest jak najbardziej słuszny. To wciąż piękny samochód.

~Powagosław
Luzacjusz

Civic wciąż odróżnia się od reszty konkurencji i wygląda jak statek kosmiczny. Ale o ile poprzedni model był wehikułem z „Gwiezdnych wojen”, ten nadaje się do pierwszych odcinków „Star Treka”. Czyli krok w tył. Subtelny i ze smakiem, ale jednak w tył.

~Luzacjusz

Honda Civic IX Sedan Facelifting – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Honda Civic IX Sedan Facelifting

Podstawowe parametry Honda Civic IX Sedan Facelifting
Liczba drzwi 4
Liczba miejsc 5
Wymiary zewnętrzne Honda Civic IX Sedan Facelifting
Długość 4545 mm
Szerokość 1755 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi 2010 mm
Wysokość 1435 mm
Rozstaw osi 2675 mm
Prześwit 140 mm
Wymiary bagażnika Honda Civic IX Sedan Facelifting
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 440 l
Szkic techniczny Honda Civic IX Sedan Facelifting

Publikacje o Honda Civic

Newsy o Honda Civic

Honda Civic IX Sedan Facelifting
Aktualnie przeglądasz Honda Civic IX Sedan Facelifting