Szukaj

Informacje o Mercedes Klasa X

Lata produkcji: 2017 – 2020
Segment: Pickup
Mercedes Klasa X to pierwszy pickup (segment K) w historii tej niemieckiej marki. Pierwowzorem koncepcyjnym modelu, był, zaprezentowany w roku 2016, prototyp noszący nazwę Concept X-Class. Klasa X nie jest w całości wytworem Mercedesa – powstała w kooperacji z Nissanem oraz Renault (tak jak wcześniej Mercedes Citan, bazujący na Renault Kangoo). Bliźniaczymi modelami Klasy X są zatem Nissan Navara oraz Renault Alaskan (auta mają m.in. tę samą platformę podłogową).
Powagosław

Ładny, choć Mercedes zapowiadał coś naprawdę wyjątkowego. Prototypowy model Concept X-Class był mocno awangardowy i futurystyczny. To pokazuje, że Klasa X to bardziej cichy eksperyment Bawarczyków niż zapowiedź rewolucji.

~Powagosław
Luzacjusz

Słyszę, że to luksusowy ciągnik dla farmerów i budowlańców, ale może Mercedes wie coś, czego my nie wiemy i po modzie na SUV-y przyjdzie czas na wożenie się po mieście półciężarówkami? Na razie jednak farmerzy i budowlańcy mogą woleć to, co dobrze znają. Czyli Nissana Navarę.

~Luzacjusz

Mercedes Klasa X – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Mercedes Klasa X
Aktualnie przeglądasz Mercedes Klasa X