Ocena kierowcy - Alfa Romeo 145

rav145, 17 lat temu
Silnik 1.4 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
10-letnia Bella sprawuje się nader dobrze. Ma piękny pomruk silnika i doskonale się prowadzi w zakrętach. Marzyłem o Alfie i jestem zadowolonym włascicielem tego cacka. Samochód z drugiej ręki, trzeciej nie będzie - zostaje w rodzinie. Kocham tą niesforną włoszkę. Polecam miłośnikom sportowej jazdy.
mistrzostwo świata. Boxery nie lubią gazu. Wówczas ta opinia mogłaby być baaardzo zaniżona. Ale mówię o czystej przyjemności z jazdy benzyniakiem.
jak to włoszka, czasem się zbuntuje a nawet warknie. We włoskich autach występują problemy z wrzucaniem 2 i 3 biegu. Mowa o samochodach z drugiej ręki.
Nie znam innego cywilnego samochodu o takim wyważeniu i tak niskim środku ciężkości. Poprostu jedzie jak przyklejona do drogi. Fotele trzymają jak kubły. Prawdziwa frajda. Jak straci na prostej to napewno nadrobi na zakrętach, nie dając innym szans "i to na fabrycznym zawieszeniu"!!!
bez zastrzeżeń! Mam lusterka i wszystko widzę jak na talerzu. Gdybym nie miał i tak byłoby spox.
Wszystko sięgnę łącznie z kolanem mojej narzeczonej ;)
Jak trzeba ciepło, jak trzeba chłodno! Szyby nie parują. Jak to w 3 drzwiowym aucie jak się otworzy okna (bardzo duże) to mamy w środku niezły przeciąg. Jak jest z wersja z klimą to nie ma problema!
Ooooogromna.
jak dla mnie w tym przypadku źle oznacza doskonale. Musi być słychać boxera bo pięknie warczy przy 3500obr/min gdy przekraczamy 100km/h. Włosy na rękach dęba stają. Doznania akustyczne jak w boxerach Porsche albo Subaru. Ale za bardziej przystępną cenę.
Musi palić bo waży ponad tonę + bagaż i komplet pasażerów i wiadomo o co chodzi. Jednak mieści się w klasie Compactów i Hatchbacków.
Mistrzowskie!
no bywa że i coś się zatnie, nie zadziała. Czasem centralny zamek, czasem jakaś elektryka. Ale gdzie się coś nie psuje?

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i.e. 90KM 66kW [l/100km]

7,4