Oceny Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997

Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997

~kdrabiuk@o2.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Posiadam alfę 145 1.4 boxer z 1997 roku, kupioną od pierwszego właściciela - auto było serwisowane. Użytkuje pojazd od 4 lat codziennie jeżdząc do pracy około 40 km. Nie instalowałem gazu. Wszystko jest orginalne - poza częściami, które należało wymienić podczas normalnej eksploatacji. Powiem wam jedno, Alfa naprawdę robiła doskonałe silniki boxera aż żal, że zakończyli produkcję. Ten motor to nie silnik to serce! Kto jeżdzi boxerem ten wie i...
3,5
~tonic13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
nie bede sie to rozwodzil mnie bardzi przyjemnie sie jezdzi tym autkiem choc nie ejst to szczyt moich marzen ale mimo swoich wad am tez wiele zalet ktore te wady przycmiewaja ,za male pieniadze mozna z niego zrobic naprawde ladnie wygladajece autko samo obnizenie i uywardzenie zawieszenia nadaje mu jeszce bardziej sportowego charakteru ja lubie to auto za niebanalny odglos silnika ktory jest trudny do osiagniecia przez inne auta rasowy lekko...
3,2
~wroclove
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Może i fajnie się jeździ, ale stosunek cena (koszty użytkowania)/jakość beznadziejna. Nie polecam, chyba, że ktoś naprawdę nie przywiązuje wagi do pieniędzy. Ew. polecam dresom, którzy chcą podrywać na auto dziewczyny, bo w porównaniu do Golfa prezentuje się doskonale ;)
2,9
~libas
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
jedna wielka kupa złomu nigdy nie kupie alfy,każdy mi odradzał ale ich nie słuchałem no i mam grata,nie uwierzę jak inni piszą że klamoty są tanie i jest dużo zamienników,to auto potrzebuje tylko oryginalnych części na zamiennikach długo nie pojeździ,włoszczyzna jest dobra tylko w rosole
~rav145
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
10-letnia Bella sprawuje się nader dobrze. Ma piękny pomruk silnika i doskonale się prowadzi w zakrętach. Marzyłem o Alfie i jestem zadowolonym włascicielem tego cacka. Samochód z drugiej ręki, trzeciej nie będzie - zostaje w rodzinie. Kocham tą niesforną włoszkę. Polecam miłośnikom sportowej jazdy.
~Pawel.Studniak@fkz.com.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Autko piękne, dynamiczne i podoba się mojej żonie :-) Jadąc Alfą można mieć poczucie wyróżniania się z tłumu japońców i koreańców. Jak będę zmieniał samochód, to będzie to nowsza Alfa 145 (najchętniej JTD)
~Dariusss
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Bardzo dobrze wspominam to auto gdybym cofnąć czas o 6-8 lat na pewno bym je jeszcze raz kupił
3,8
~Alfisti
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Do tej pory nie jeździłem autem, które wyzwala więcej emocji. Tych pozytywnych.
~dzida8
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
No cóż uwielbiam ją i po 15tu latach wciąż mogę ponieść ja lewarkiem gdzie chcę.
~Pemo-pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
jak bym pisal to gdy auto bylo w naprawie to bym dal inna ocene ale teraz jezdzi i to bardzo dobrze.