Oceny Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 103KM 76kW 1994-1997

Najnowsze oceny Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 103KM 76kW 1994-1997

3,7
~Jan Kowalski
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Lubię samochody i nie dostrzegam w niej wad. Trzeba chcieć ją mieć i tyle. Nie nadaje się dla osób które nie mają pojęcia o mechanice i tej marce. Jak chcesz auto do codziennego tłuczenia, to nie to. Ona ma duszę i rozmawia z właścicielem. Można ją czasem ostro przelecieć, bo tak też lubi. Myślę o niej częściej niż o dziewczynie.
4,1
~Piacho piesiu1@op.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Podsumowując- auto ma dusze ma to cos w sobie czego nei maja inne auto. Frajda jaką daje jazda tym autem wzbudzi milosc do alf nie jedenego niedowiarka na temat wloskich aut:) Gdyby tak porównac Golfa3 a Alfe 145 bezapelacyjnie Alfa 145 jest zwyciezcą tego porównania pod kazdym wzgledem:)a najwazniejsze jest to ze to auto jest wyjątkowe a nie oklepane jak blacha golfa3:)
3,5
~Skrzat
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Jest to samochód dla osoby, która dobrze wie czego chce. Czasem padnie jakaś drobnostka, czasem zdarzy się, że trzeba coś poważniejszego wymienić. Jeśli dba się o ten samochód i poświęci się troche uwagi, to z pewnością odwdzięczy się niesamowitą radością z jazdy.
~natalia_240687
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
tak jest fajnym samochodzikiem choc ja nigdy nie przepadałam za małymi samochodami bo jezdziło sie nimi zle to alfa mnie na tym punkcie zaskoczyła jazdzi sie wmiare wygodnie w poruwnaniu do tigry czy podobnego samochod to super sie jezdzi alfą
~Chudy golota100@op.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Autko ogólnie bardzo dobre :) jedynie jest problem ze skrzynia biegów :) jezeli sie dba i wymienia sie eksplatujace cześci to niema praw sie nic psuc :) Wcześniej posiadałem alfe 33 szczerze mówiąc 100 razy bardziej wole 145 :)
3,6
~Pingwin
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Fajne, dynamiczne i oryginalne auto za bardzo niską cenę. Ma klimę, ABS, dwie poduszki, alufelgi. Wrażenie obniżają trzeszczące plastiki w środku. Czasem to denerwuje ale ten model tak ma. Plastiki są słabej jakości i spasowania.
3,3
~adam
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
choler.......e .drogie części mechanicy same głą......y umieją tylko niemieckie naprawiać dla przykładu komplet amorków na przód 1000 zł ODRADZAM !!!!!ODRADZAM !!!!!!!! NIE KUPUJ BO TE AUTO CIę WYKOńCZY
~marcinekl@op.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Bardzo dobre, rasowe auto za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ma pewne wady, ale jaka marka nie ma jakichś przypadłości? Poza tym w brzmieniu boxera naprawdę można się zakochać, podobał się nawet mojej narzeczonej, której samochody są raczej obojętne.
~mario145@interia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
za ta kase , sadze iz nie ma lepszej fury , klimat ktory panuje w tym samochodzie oraz odczucie , ze ma sie pod maska jakies minimum 5,0L oraz przyspieszenia powyzej 140 km/h ... tego nie da sie opisac
~Kuba, kubek145@tlen.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
ten samochod ciezko ocenic obiektywnie po tym jak sie juz nim pojezdzilo.. zakochujesz sie w nim odrazu, przyspiesza, trzyma sie drogi, daje mnostwo radosci z jazdy, wystarczajaca ilosc miejsca w srodku i w bagazniku, oczywiscie ma swoje wady, ale zarazony wirusem Alfa ich nie zauwaza (przyzwyczaja sie do nich)