Lista ocen Alfa Romeo 146 (132) - Widoczność

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ziza
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
do przodu i na boki jest ok, jednak do tyłu kiepsko. Mi nie przeszkadza bo i tak korzystam tylko z lusterek cofając, ale niektórzy mają z tym problem.
~Obi-Wan
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Trochę przeszkadzają przednie belki od szyby z przodu i tylnia szyba do której się idzie przyzwyczaić znam to z Lanci Delty II więc jak dla mnie ok
~ramawa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Rewelacja, do tyłu może mniej ale ja jestem przyzwyczajony jeździć na lusterka wiec wysoki tył i mały prześwit tylnej szyby mi nie przeszkadza
~balal
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Dla mnie ok, inni moga narzekać na widoczność do tyłu,którą zawdzięczamy poprzez pdniesioną linie bagażnika, a dającą tak charakterystyczny kształt klina!
~GASIOR@OGGY.PL
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Z PRZODU JEST OKI, TROSZKE TE SLóPKI SA ZA SZEROKIE, A O TYLE WOLALBYM NIE PISAC;) ALE PRZYNAJMNIEJ MOżNA SąSIADA PRZEJECHAć :))) I SIE WYKRECIć.
~Piotr
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Tylnia szyba zdecydowanie za mała a słupki z przodu i po bokach za szerokie . Widoczność do przodu OK , lusterka dobre fabrycznie asferyczne .
~RADEK
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
DO TYŁU BEZNADZIEJNIE POZATYM OK. MAM JESZCZE PEUGOTA PARTNERA I TAM WIDOCZNOŚĆ JEST O NIEBO LEPSZA ALE NIE MOŻNA PORÓWNYWAĆ TEJ CEGŁY NA KOŁACH DO ALFY.
~Sławek Tczew
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Jedyny minus to lusterka, dość mocno przybliżają i cofa się bardziej na wyczucie, ale można się i tego nauczyć.
~madamaxx@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Wszystko pięknie widać...niestety duże martwe pole w lusterkach,ale sprawę można rozwiązać naklejając lustra sferyczne
~croolick
Hatchback 1.8 i.e. 16V T.S. 144KM 106kW
Wysoka pozycja za kierownica, duza oszklona przestrzen, ale widocznosc do tylu (ale tak w Alfach zawsze bywalo)