Lista ocen Alfa Romeo 146 (132) - Widoczność

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toyota nalepsza
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
WIDOCZNOŚĆ-nie jest rewelacyjna szczególnie z tyłu ale coś za coś autko ładnie wygląda więc musimy się z tym liczyć że jak ma małą szybę z tyl nie bedze za dużo widac a jeśli chodzi o przód to nie jest najgorzej ,problemem za to moga byc słuplki boczne z przodu śą dość grube i nie widac aż tak dobrze więc widoczność oceniam żle
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Widocznosc nie jest zbyt dobra, z przodu przy wyjezdzie z drogi podporzadkowanej denerwuja mnie slupki, ktore w znakomity sposob utrudniaja widocznosc. Widocznosc z tylu tez nie zachwyca-wysoki tyl. Niskiej studzienki mozna nie zauwazyc i przywalic (mialem taki wypadek, naszczescie niegrozny)
~aaa
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Przednie słupki są jakieś takie za szerokie. Wycieraczka przedniej szyby nie dochodzi do końca (10 cm od słupka) przez co ogranicza widoczności jak pada. Do tyłu to jest tragedia bo tylna szyba jest malutka (ja cofałem na lusterka).
~KamB
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Z widocznością jest średnio, trochę za wysoko się siedzi nawet jak dla przeciętnego wzrostu człowieka. Przez co na światłach trzeba się przychylać, albo stawać wpół innych aut. Trochę męczące.
~rodik
Hatchback 2.0 16V Quadrifoglio 155KM 114kW
Po kilku latach użytkowania modelu 146 przyzwyczaiłem się już do cofania tylko na lusterka. Wysoki tył ogranicza widoczność przez tylnią szybę, ale jakaś straszna wada to nie jest.
~niewierny
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Miałem wcześniej kombika więc jest teraz trochę gorzej z widocznościa, z tyłu średniej wielkości szyba, za to nie razi tak bardzo jak jakiś pojazd siedzi Ci na bagażniku.
~Shyrl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Przód i boki ok. Do tyłu to masakra a po zamontowaniu choćby małego spojlera nie widać prawie nic przy parkowaniu. Trudno wyczuć gdzie auto się kończy i zaczyna.
~grzeto
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Bez zastrzeżeń - w każdą stronę widać wszystko wyraźnie - duża szyba z przodu i nie wiele mniejsza z tyłu pozwalają nabrać pewności w manewrach parkingowych i podczas jazdy.
~TomB
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
przod, boki a do tyłu mam lusterka, choc jestem wysoki i na dluzszych trasach przeszkadza mi zbyt niska gorna kawedz przedniej szyby musze sie lekko pochylac by widziec droge
~grzegorz
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
z przodu nie narzekam na boki rowniez kjak dkla mnie jast ok no biorac pod uwage wysoki tyl co powoduje ograniczona widocznasc prze tylna szybe ale mozna sie przyzwyczaic