Lista ocen Alfa Romeo 146 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW 1997-2001 (46) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Widocznosc nie jest zbyt dobra, z przodu przy wyjezdzie z drogi podporzadkowanej denerwuja mnie slupki, ktore w znakomity sposob utrudniaja widocznosc. Widocznosc z tylu tez nie zachwyca-wysoki tyl. Niskiej studzienki mozna nie zauwazyc i przywalic (mialem taki wypadek, naszczescie niegrozny)
~Shyrl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Przód i boki ok. Do tyłu to masakra a po zamontowaniu choćby małego spojlera nie widać prawie nic przy parkowaniu. Trudno wyczuć gdzie auto się kończy i zaczyna.
~grzegorz
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
z przodu nie narzekam na boki rowniez kjak dkla mnie jast ok no biorac pod uwage wysoki tyl co powoduje ograniczona widocznasc prze tylna szybe ale mozna sie przyzwyczaic
~ziza
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
do przodu i na boki jest ok, jednak do tyłu kiepsko. Mi nie przeszkadza bo i tak korzystam tylko z lusterek cofając, ale niektórzy mają z tym problem.
~ramawa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Rewelacja, do tyłu może mniej ale ja jestem przyzwyczajony jeździć na lusterka wiec wysoki tył i mały prześwit tylnej szyby mi nie przeszkadza
~Piotr
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Tylnia szyba zdecydowanie za mała a słupki z przodu i po bokach za szerokie . Widoczność do przodu OK , lusterka dobre fabrycznie asferyczne .
~RADEK
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
DO TYŁU BEZNADZIEJNIE POZATYM OK. MAM JESZCZE PEUGOTA PARTNERA I TAM WIDOCZNOŚĆ JEST O NIEBO LEPSZA ALE NIE MOŻNA PORÓWNYWAĆ TEJ CEGŁY NA KOŁACH DO ALFY.
~Sławek Tczew
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Jedyny minus to lusterka, dość mocno przybliżają i cofa się bardziej na wyczucie, ale można się i tego nauczyć.
~janusz
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
w tym aucie nic nie widać... parkowanie tyłem to tylko na wyczucie, nawet do przodu cięzko patrzeć...
~Lukasz
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Do tylu slaba. kwestia przyzwyczajenia - ale poczatkujacym ciezko wyczuc kiedy konczy sie tylek.