Ocena kierowcy - Alfa Romeo 146

TomB, 17 lat temu
Silnik 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Rok produkcji 1997
Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
dla kogos kto docenia indywidualny, nie tuzinkowy i ponadczasowy styl to idealne auto z doskonale brzmiacym i sprawujacym sie silnikiem, samochod jest funkcjonalny i daje wiele przyjemnosci z uzytkowania
brzmienie silnika jest muzyka dla uszu a przy tym niezawodny
wsteczny srednio wchodzi, trzeba sie calkiem zatrzymac i z wyczuciem wrzucic
poezja, trzyma sie drogi jak przyklejony, slimali na zjazdach mozna pokonywac z dowolna predkoscia, i co zadziwia to wytrzymalosc na naszych drogach, wciaz mam oryginalne i jest w dobrym stanie, choc na dziurach twardosc daje znac o sobie i nie jest zbyt komfortowo
przod, boki a do tyłu mam lusterka, choc jestem wysoki i na dluzszych trasach przeszkadza mi zbyt niska gorna kawedz przedniej szyby musze sie lekko pochylac by widziec droge
poza radiem, ale ma sie pilot;) jeszcze elekt. regulacja lusterek jest w miejscu gdzie latwo przypadkowo mozna polozyc reke i zmienic nie chcacy ustawienia
odparowanie przedniej szyby troche trwa a ogrzewanie w zime jest powiedzmy sobie srednie
z przodu jest bardzo duzo miejsca (zwlaszcza pasazer) z tyłu nie narzekaja
słychac tylko nieporownywalny z niczym wspanialy klank silnika, rewelacja
11,5l gazu bez w zgledu czy miasto czy trasa i okolo 10l benzyny dla mnie ok
szybko traca na wartosci i 10 letnie mozna kupic juz za okolo 8000zl co sadze ze swiadczy o mimo wszystko niedocenieniu tego modelu na rynku, a szkoda Polecam !
mam od nowosci, nigdy nie zawiodla na drodze 1 raz pekl przewod od wspomagania kierownicy ale wine nalezy przypisac montujacemu instalacje gazowa, przewod byl napiety mocno i tarl ... az sie przetarl po 6 latach;)
nie wystapily
Alfa Romeo 146