Oceny Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2001

Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2001

~djbisonus
Alfa Romeo 146
Jak dla mnie auto idealne, w miarę szybkie i wystarczająco duże, Alfa nie jest uciążliwa w eksploatacji, naprawy nie rujnują portfela (wszystko zależy od egzemplarza na jakie się trafi) Jak się trafi w miarę zadbany egzemplarz, to nie powinien sprawiać większych problemów.
[email protected]@@[email protected]@@
Alfa Romeo 146
samochód jest idealny, trzeba poprostu o niego dbać, wtedy nei powinno sie nic psuć. jest możliwość szybkiej jazdy, więc trzeba uważać aby nie spowodowaćżadnej kolizji. nie można przesadzaćz prędkościami, ponieważ samochód jest w stanie osiągnąć dużą prędkość. Ogólnie polecam samochód. Nie jest to jużniska klasa. Samochód piękny. Uważać na wariator... To tylko maszyna, moze się popsuć tak jak każdy inny samoochód...
[email protected] Piotr
Alfa Romeo 146
Jak w każdym włoskim aucie które miałem, drobiazgi psują końcowy efekt (szczególnie zimą)ale dla mnie nie ma to znaczenia ponieważ to auto zwyczajnie mi sie podoba.Osiągi dobre,zużycie paliwa MAŁE (śr. 8.5l /1600ccm).
~TomB
Alfa Romeo 146
dla kogos kto docenia indywidualny, nie tuzinkowy i ponadczasowy styl to idealne auto z doskonale brzmiacym i sprawujacym sie silnikiem, samochod jest funkcjonalny i daje wiele przyjemnosci z uzytkowania
~Slawek-Krosno
Alfa Romeo 146
Fajnie wyglądające autko z mocnym silnikiem. troche za duzo pali. i zbyt czeste awarie. Tak naprawde w tym modelu to zależy od egzemplaza jaki sie trafi. Jeden chodzi bez usterek inny psuje sie co pare tys.
~Kacper
Alfa Romeo 146
ogólnie jestem zadowolony. W sumie fajnie mieć autko jakich niewiele o ładnej i niepowtarzalnej sylwetce. Żeby tak jeszcze nasze studzienki kanalizacyjne nie były dlaniej zbyt wysokie. Ale i tak moim kolejnym samochodem będzie AR, być może AR159
~Jarek Z
Alfa Romeo 146
Mimo, że nakręciłem nim od 0-210000 nie mam zastrzeżeń. O 146 trzeba dbać -występuje tu mała odpornośc auta na wszelkie zaniedbania. Nigdy nie miałem przypadku, abym wyjeżdżając w Polskę wracał na lawecie, pociągiem czy wogóle nie mógł jechać. Obiegowe opinie o kiepskiej jakości auta są generalnie chybione. Może za to denerwować jakość pocowania kokpitu (powyżej 120000 od czasu do czasu się odzywał) oraz materiały - lecz nie wszystkie....
~Alficzek
Alfa Romeo 146
Autko całkiem fajne. Dosyć tanie w zakupie z dobrym wyposażeniem. Czasami pewnych problemów może przysporzyć silnik benzynowy. Kupiłbym to auto kolejny raz, ale tylko z silnikiem JTD
~Janush
Alfa Romeo 146
Ot zwykłe wozidełko, taka włoska skoda. Nie przeciążać (na innych biegach niż 1,2 nie schodzić poniżej 2krpm) , na zimno nie przekraczać 2,5krpm i będzie śmigał. Olej do pełna. Zawsze.
~Obi-Wan
Alfa Romeo 146
Pięknie się prezentuje dobre radyjko w środku i na orginalnych głośnikach idzie wydobyć niezły bass