Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW 2000-2010 (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pw
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Auto klasy kompakt - nie ma co wymagać fajerwerków, każdy widzi co kupuje. Z przodu miejsca wystarczająco, mam 190cm i bez problemu zająłem miejsce za kierownicą. Regulacja wysokości fotela kierowcy oraz podparcia ledźwiowego na pewno pomogła. Solidne trzymanie boczne. Z tyłu dla osób powyżej 180cm bądź szerokich podróż będzie męcząca. Bagażnik skromny ale o regularnych kształtach.
~M.
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Z przodu - sporo miejsca i wygodnie, choć zbyt wąskie fotele. Z tyłu bardzo mało miejsca przy odsuniętych przednich fotelach. Tylna kanapa z za krótkim siedziskiem i oparciem - ewidentnie z tyłu jeździ się w "drugiej klasie". Tylko na krótkie dystanse.
~007
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
jeżeli chodzi o 2 miejsca z przodu to jest doskonale,ale gdy te osoby zapewnią sobię idealną pozycję może być gorzej tym z tyłu...na szczęście ja generalnie podróżuję w 1-2osoby czyli jest perfekcyjnie:)
~a_s_i_a
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Jest przemyślany. Niepozornie wygląda z zewnątrz. wszystko masz pod ręką, siedzi się wygodnie jak na kanapie no i jest duzo przestrzeni dla pasażerów i z tyłu i z przodu
~Ozdo147
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Z przodu sporo miejsca dla kierowcy i dla pasażera. Z tyłu jeszcze nie jechałem ale miejsca dla 5 osób wystarczy na jakąś krótszą przejażdżkę. Na dłuższą trasę najwięcej w 4 osoby. :)
~Wojtek
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
W swojej klasie dobrze ale bez rewelacji, zwłaszcza bagażnik. Z przodu nikomu nie zabraknie miejsca, ale nie polecam wyjazdu na wakacje w więcej niż trzy osoby plus bagaże.
~Koniczek
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Z przodu ilość miejsca jest jak dla mnie ( 182 cm) i mojej żoneczki jest wystarczająca. Z tyłu nie mam pojęcia... Nie siedziałem tam. To nie jest miejsce dla mnie.
~Dorcia
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Dla kierowcy jest dużo miejsca ale dla pasażerów jak wsiądzie się w komplecie jest ciasno ale powiedzmy sobie szczerze nie co dzień jeździ się w komplecie.
~drabers
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
kierowca i pasarzer komfort i przestrzen, a z tylu ... czego wymagamy od 3 drzwiowego "kompaktu", to nie samochod dla rodziny z 3 dzieci
~wibik
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Z przodu dobrze, z tyłu namiast średnio. Raz tam może siedziałem ale i tak byłem mile zaskoczony. Spodziewałem się mniejszej przestrzeni z tyłu.
Alfa Romeo 147 Hatchback