Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW 2000-2010 (62) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aldar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Cud techniki na miarę 21 wieku. Do tego wygląd. Nie ma miejsca na ziemi, gdzie przejedziesz niezauważony. I ten przód. Jak Ktoś widzi cię z tyłu w swoim lusterku to myśli, że ... lepiej zapytać tych co ją widzieli :-). W dodatku Alfa jest skrótem nazwy "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili", fabryki która powstała w 1897 r. - to szmat historii...
~tower
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Ogólnie oceniam samochód powyżej 4, ale nie doskonale. Na plus - duża elastyczność, bardzo dynamiczny silnik, nowoczesna estetyka i wykończenie, detale. Na minus - stosunkowo duże zużycie w trybie miejskim, fatalnie niskie przednie zawieszenie ( biorąc pod uwagę polskie warunki parkowania samochodów, dużo krawężników zupełnie nie do pokonania :)
~pw
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
To był dobry zakup, autko cieszy ucho i oko - symetria, proporcja, harmonia to domena włoskich aut. No i obłędna czerwona tapicerka w środku. Przy zakupie obowiązkowo sprawdzić stan zawieszenia, osprzęt silnika i karoserię - seryjnie jest dobrze ocynkowana, więc ślady rdzy świadczą o wypadkowej historii / niefachowych naprawach.
~007
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Czasami mnie kusi sprzedać jak mam gorszy dzień:) wystarczy postawić autko umyte przed domem i tylko zerknąć na nie :) wszystko się odmienia:) nie mówiąc o tym jak się wsiądzie i zacznie jechać :) niektórzy dziwnie się na mnie patrzą jak jadę sam z uśmiechem na buzi :)jazda tym autem sprawia mi ogromną frajdę i przyjemność...
~Majkelxxxfuracz
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Bo lubię tym jeździć. Jest ładna i superancko wyglądają czerowono podświetlone zegary i wogóle wygląda i jeżdzi się jak sportowym bolidem. Czuję się w alfiorce zajebiście bo jazda tym to przyjemność. Reszta to tragedia. Trzeba mieć respekt do tego samochodu inaczej nie pojeździmy długo. Auto dla opanowanego kierowcy jest super.
~alandia@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Alfa to piekne auto, ale wymagajace troski i szczegolnego traktowania oraz cierpliwosci. Mnie meczylo czeste odwiedzanie serwisu z powodu drobnych usterek, ktore dawaly o sobie znac juz po 2 miesiacach od chwili zakupu auta.Serwis autoryzowany rowniez nie jest tani.
~mazzi@astercity.net
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Polecam autko kazdemu, jazda to sama przyjemnosc a i gorzka lezke na stacji bezynowej mozna jakos przelknac. Jesli ktos sie wacha polecam salon Alfy i przyjrzenie sie samochodzikowi z bliska. Jesli ktos z Was nie zakocha sie w tej czerwieni to... pozostaje mu jazda probna :P
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Samochód jest wart każdych pieniędzy. Stosunek ceny do jakości to bajka. Posiadam wersje 120 konną w benzynie z wariatorem. Jeżdżę nią dwa lata i wymieniłem tylko dwie żarówki i alternator. Poza tym bez zarzutu. Gorąco polecam!
~fergoter
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Daję ogólnie 3+ z powodu wysokiego zużycia paliwa, niedostatków mocy na niskich obrotach, wrażliwego i twardo zestrojonego zawieszenia.Plusy za komfort i wzgledną bezawaryjność.Gdyby było to Renault to dałbym 2+
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
11,8
~M.
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Ogólnie - auto absolutnie nie warte pieniędzy które trzeba w nie regularnie wkładać. Silnik niemrawy, palący koszmarne ilości paliwa, zawieszenie w jeździe miejskiej nie sprawdza sie kompletnie, duża awaryjnosc, mała frajda z jazdy.
Alfa Romeo 147 Hatchback