Ocena kierowcy - Alfa Romeo 147 Hatchback

Gopher, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 147 Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Wszystkie symfonie Bethovena chowają się przy muzyce jaka wydibywa się spod maski stoczterdziestkisiódemki :)
Auto marzenie. Doskonale się prowadzi. Silnik pracuje znakomicie, choć wciąga spore ilości benzyny. Elegancja, klasa i szyk to trzy podstawowe atrybuty tego autka. Jestem niezmiernie zadowolony i za żadne skarby świata nie zamieniłbym Alfy na cokolwiek innego.
Uwielbiam posłuchać silnika, często wyłączam radio, żeby się rozkoszować jego dźwiękiem. Mruczy jak młody kociak :)
Skrzynia Selespeed jest bardzo fajna. Całkiem sprawne przełożenia - można pojeździć agresywnie.
Trzyma się drogi jak mało które auto, przyjemność z jazdy gwarantowana
Nie jest najgorzej, choć tylna szyba jest ciut za mała, a co za tym idzie jest dosyć spore martwe pole
Wszystko pod ręką. Wygoda pierwsza klasa!
W upalny dzień klima robi z auta zamrażarke w parę minut :)
Zazwyczaj jeżdżę sam, więc miejsca mi nie brakuje. Sporadyczni pasażerowie nie narzekali na brak miejsca.
Jak wcześniej wspomniałem lubię słuchać silnika, więc wyciszenie mnie absolutnie nie interesuje.
No cóż, nadchodzi chwila prawdy ... auto pali jak smok, ale skoro stać Cię na konia to i stać Cię na bat. - Eco driving ? - No, thanks ! :)
Jak sam podtytuł wskazuje to tylko drobiazgi
Na szczęście brak ! (odpukać)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW [l/100km]

11,6