Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW 2000-2010 (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KUBA
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Kierowca i pasażer maja sporo miejsca, nawet nad głową luźno, co dziwne, bo przecież 147-ka jest sporo niższa niż np Peugeot 307. Z tyłu mogą siedzieć 2 osoby swobodnie na krótkie odcinki. W trasę to raczej najlepiej max w 3 osoby. Ale przecież jak bym chciał kupić duże auto i biegać po tylnej kanapie, to wybrałbym Mondeo ;) Pół-kubełkowe fotele bardzo fajne, nawet nie ślizgasz się na skórze ;) Bagażnik niewielki, w sam raz na zakupy. Jak...
~Kuba
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Ilość miejsca w aucie jest zaskakująca jak na jego zewnętrzne wymiary. Mam ponad 1,9m i za mną była wystarczająca ilość miejsca nawet dla wyższych osób. Jednak ilość miejsca w kabinie jest okupiona maleńkim bagażnikiem, poniżej 300 litrów to za mało jak na dłuższy wyjazd dla 4 osób. Jednak przy rozsądnym gospodarowaniu miejscem można jechać na dłuższy wypad ze znajomymi.
~Michał Romański
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Ocena dotyczy przestrzeni \"z przodu\". Autem jeżdżę sam lub ze swoją narzeczoną. Miejsca z przodu mamy pod dostatkiem. Jeśli chodzi o tylną kanapę... jest to 3-drzwiowy hatchback, więc odpowiedź jest jasna. Mogę tylko dodać, że nikt jeszcze nie narzekał na przestrzeń z tyłu auta (może dlatego, że nie wypada...).
~karol@agencjamg.com
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Osoby o moim wzroscie raczej nie maja w autach z tym problemu (172) lecz takze wysocy kierowcy nie beda narzekac na brak miejsca. Zarówno wysokośc jak i szeroksc jest w zupełnosci wystarczająca dla wysokich ludzi oraz tych także przy kości
~ road warrior
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
z przodu doskonala,z tylu nie polecam,ale od biedy ujdzie.tutaj dodam ze nie lubie jak jedzie ktos z tylu bo sie boje ze jak ktos wjedzie to zgina.wiec troche skrzywiona jest moja opinia
~nieskazitelny
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy jest wystarczająca, nie ma problemu małej ilości miejsca na nogi i kolana nie obijają się o deskę. Minusem może być przeciętna ilość miejsca na tylnej kanapie.
~k_krajewski@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Dla kierowcy i bocznego pasażera z przodu na 5. Z tyłu w długą trasę tylko dla 1 osoby ale w 3 osoby pokonałem trasę na południe Chorwacji bez bólu z pasażerem na tylnej kanapie...
~marines
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
jest OK, mam wersje 5d, wiec nie ma problemow z wsiadaniem na tyl - mam nadzieje, ze da sie jakos wpakowac kubelki (mimo bocznych poduszek :( )
~niktwazny
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Z przodu jest miejsca w sam raz , z tyłu jest kanapa składana prawie na płasko. Jest przeciętnie jak na autosegment C.
~majic777
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Z przodu trzeba sie zmieścić w fotele ale po wpasowaniu jest idealnie. Z tyłu byłem może ze dwa razy i oprócz wsiadania, to jest ok.
Alfa Romeo 147 Hatchback