Lista ocen Alfa Romeo 155 (71) - Widoczność

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lunarsa
Sedan 2.0 T.S. (167.A2) 145KM 107kW
bez zastrzeżeń widocznośc przednia, natomiast wysoki "tyłek" trochę przeszkadza w cofaniu. Mam zastrzeżenia do lusterek, po ich wymianie (ktoś był tak miły, że oba mi oderwała na parkingu) zostały założone lusterka nowe, z nowszych modeli Alfy i mają kiepską widoczność i duże zafałszowanie odległości, spory martwy punkt
~Skrzypek - chlor@interia.pl
Sedan 2.0 T.S. 16V 150KM 110kW
Przod i boki - idealna. Tyl - fatalna. Bardzo wysoka krawedz bagaznika skutecznie ogranicza widocznosc do tylu. cofanie odbywa sie albo na lusterka albo trzeba sie maksymalnie wyciagnac na przednim siedzeniu do tylu odrywajac od fotela swoje cztery litery ;-)
~skrzymowski@op.pl
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Słaba widoczność do tyłu - wysoko umieszczona szyba i niewielka powierzchnia lusterek. Po dłuższym czasie można się przyzwyczaić. Ciężko wyczuć odległości przy parkowaniu.
~$wi$taC
Sedan 2.5 V6 (167.A1) 165KM 121kW
Auto ma wysoki tył w stosunku do przodu widoczność niezadobra a przy lotce dość pokaźnej na klapie oraz przyciemnionych szybach niemal kompletny brak widoczności!
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Widoczność dobra , nie doskonała ponieważ przy cofaniu pole widzenia jest trochę ograniczone , dla mnie nie ma problemu kwestia przyzwyczajenia. :)
~radek gg #3605718
Sedan 1.7 T.S. 115KM 85kW
Mi odpowiada z przodu i boków ok,tylko kuper zasłania bo jest wysoki,ale w końcu ma 525 litrów, a pozaty bardzo łatwo się można przyzwyczaić.
~jr
Sedan 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW
Do przodu i na boki OK, do tyłu słabo z racji dużego bagażnika i trzeba się przyzwyczaić. Dosyć duża martwa strefa w lewym lusterku.
~Teo
Sedan 1.8 T.S. 129KM 95kW
Jedynie co mnie martwi to widoczność do tyłu, lecz ja już się nauczyłem jeździć na `lusterka` więc mi to nie przeszkadza :)
~alfa_zagato@wp.pl
Sedan 1.8 T.Spark 140KM 103kW
do przodu widocznosc dobra, na boki rowniez dobrze, ale do tyłu nie widac prawie nic ani przez szybe ani przez lusterka.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 155
10,9
~krazz@op.pl
Sedan 1.8 T.S. 129KM 95kW
na początku użytkowania pojazdu przeszkadzały przednie słupki w zakrętach ale do wszystkiego można się przyzwyczaić