Lista ocen Alfa Romeo 156 I Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 2000 (5) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Najgorsze jest przednie zawieszenie, ale to po prostu trzeba dbać i tyle . Jak się zrobi dobrze, na dobrych zamiennikach - można spokojnie przejechać 80 tysięcy na naszych drogach a i więcej. Poprzedni właściciel mojego auta zmienil górne wahacze dopiero przy 120 tys km pierwszy raz... auto jest krajowe ! Ceny nie są duże, a robota w sumie do zrobienia samemu jak ktoś się nie boi - można wszystkie wahacze, drążki, końcówki, łączniki i...
~Wojciech Świątek
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
O ile nadwozie - ocynk naprawdę nieźle się trzyma, o tyle wymieniałem już ćwiartkę podłogi, była tak pognita. Psuje się podświetlenie deski rozdzielczej, przepalają żarówki postojowe H6W (ok 12 zł./szt.) wyminiłem na T4W (ok.2zł/szt.) i mam spokój. Słaba skrzynia biegów.
~Leonidas
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
mi raz przez moja nieuwage posadziło wariator ale tak po za tym to nie ma większej tragedii :) ahaa no i pękł mi kolektor w zime jak podałem silnikowi troche sterydów w postaci samostartu
~Michał Wójcik
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Nie było. Wysprzeglik ale to wina mechanika bo założył Maxigear i wytrzymał 48 000 km. A oryginał był do 197000 km.
~bowker@interia.pl
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Kilka razy niestety ściągała mnie pomoc drogowa z drogi - przyczyna zawsze ta sama - brak biegów na skutek awarii skrzyni selespeed
Alfa Romeo 156 I Kombi