Lista ocen Alfa Romeo 156 I Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 2000 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Głównie śmigam sam albo z moją kobietą - miejsca mamy pod dostatkiem . Z tyłu z regóły nie jeżdżę, ale zdarzyło się raz - jest wygodnie . Nie ma może tam kolosalnej przestrzeni, ale ja nie narzekam - bardziej w stronę kompaktu niż segmentu D ( choć w kia cee\'d miejsca więcej ;) mi się wydawało ). Auto jest zwarte i to mi się podoba . Myślę, że wypad nad morze w krakowa w 4 osoby będzie wygodny, a dla rodziny 2+2 szkraby także by nie było źle .
~Wojciech Świątek
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Zarówno pasażerowie przednich foteli jak i tylnych nie mogą narzekać na brak miejsca, aczkolwiek tylna kanapa w/g mnie jest źle wyprofilowana i na dłużą trasę niewygodna. Problemem jest też niewielki bagażnik. W sumie to nie jest kombi a raczej hatchback.
~Leonidas
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
ocena dlatego doskonała bo ja w swoim samochodzie nigdy nie jestem pasażerem. dla mnie miejsca jest wystarczajaco duzo a jezeli komus jest ciasno to nie musi ze mna jezdzic
~bowker@interia.pl
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Moja wersja jest czteroosobowa i tak powinno być w tym samochodzie, z tyłu pomiędzy fotelami miejsce na napoje i półeczka.
~Michał Wójcik
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z tyłu mało miejsca a z przodu ok.
Alfa Romeo 156 I Kombi