Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Kombi

Silnik 2.4 JTD 136KM 100kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 156 I Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW 2000-2001 - Oceń swoje auto
Karoseria : Najładniejsze kombi
Nikt nie jest w stanie poradzić sobie z odcinaniem dopływu paliwa na wysokich obrotach (to dośyć częsta usterka tego silnika). Wyminiłem już masę czujników, przewodów, turbina zregenerowana, EGR, ch...je, muje, dzikie węże - a samochód nadal nie jeździ jak należy. Finansowo - katastrofa
Brakuje 6-go biegu, szczególnie w autostradowych prędkościach.
fajnie się ją prowadzi, ale niestety wahacze wymieniam co roku. Niby coś za coś, ale nikt tak często tego nie robi - dlatego tylko 4*
do przodu ok. do tyłu średnio (kombi i tylna szyba mała), niemniej ja z parkowaniem nie mam problemów i czujników nie potrzebuję. Niestety spore martwe pole na boki
Wszystko ok, choć widać już jej wiek. Zegary w tunelach uwielbiam
długo się nagrzewa i schładza, klima mało wydolna, latem przy jednej osobie jeszcze daje radę. Przy dwóch ledwie. Jeśli jeszcze są pasażerowie to padaka. To samo z parowaniem szyb. Od 2 os wzwyż nie daje sobie z tym rady
Dla kierowcy i pasażera ok. Z tyłu jak na kombi to porażka
Niestety słychać, że to diesel. Cudów nie ma
Warszawa maksymalnie 9 litrów. W trasie nie zeszło poniżej 6,8 przy megaoszczędnej jeździe
żarówki przepalają się non stop
koszmar, wpakowałem przez 2 lata dwukrotność wartości w naprawy. Cały czas coś nowego. Na jej usprawiedliwienie dodam tylko, że \"fachowcy\" potrafią więcej zepsuć niż naprawić. No i jak się okazało mój egzemplarz miał wypadek. Może to przez to...
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
7,6