Lista ocen Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW 1998-2001 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek87
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
szkoda słów, kup, przekonaj się dlaczego ten samochód (pomimo pewnych walorów estetycznych i nienajgorszych walorów jezdnych) nie ma ceny. Marka premium, udane modele, serwisowane, najdroższy jakie znalazłem( np. 166, 175KM, ostatni rok produkcji, full opcja, zgoda na sprawdzenie w aso, przebieg ponizej 80tys) i tak tańszy od np. hondy accord 2.2ctdi najtańszej na allegro - daje do myślenia?
~Marek87
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
szkoda słów, kup, przekonaj się dlaczego ten samochód (pomimo pewnych walorów estetycznych i nienajgorszych walorów jezdnych) nie ma ceny. Marka premium, udane modele, serwisowane, najdroższy jakie znalazłem( np. 166, 175KM, ostatni rok produkcji, full opcja, zgoda na sprawdzenie w aso, przebieg ponizej 80tys) i tak będzie tańszy od np. hondy accord 2.2ctdi najtańszej na allegro - daje do myślenia?
~jarekp_1986@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
występują problem które sąpochodną niskiej jakości montażu.Odpadło lusterko pasażera w osłonie słonecznej-Wystarczy klej. Urwało się mocowanie osłony bezpieczników od kopania w nią nogąprzy wsiadaniu trzeba nad tym przysiąść.Nie działa opuszczanie szyby tylnej lewej w drzwiach kierowcy i to wszystko jeśli chodzi o problemy zelektroniką któraniby tak strasznie się sypie.
~Sysio
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Małe drobiazgi, a potrafią zepsuć radość z posiadania tego samochodu. A to klima się wiesza, a to zamek w bagażniku, czasem coś skrzypnie, tu uszczelka taka tu taka...itd. 4 dni po zakupie staneła mi na środku ulicy, skończyło sie na lawecie-czujnik położenia wału korbowego...70zł+robota.
~Krzysiek_166
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
no i wlasnie. Piekna ale klopotliwa. Rzeczy typu zacinajacy sie centralny zamek, nie zamykajace sie drzwi przy niskich temperaturach, glupiejący klimatronik itp to chyba norma :) Generalnie elektronika wypada slabo
~kobi
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jak dla mnie OK. Nic co by mi przeszkadzało. Fakt czasem cos wyskoczy jak np siłownik podnoszenia szyb albo zamek z centralnego ale miałem Clio z 2004 r i to dopiero było g***
~drakula
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Zawieszenie. tragedii nie ma ale lepiej dziury omijac. Piszczący pasek wielorowkowy. Mechanikowi trochę zajęło zlokalizowanie problemu (skrzywiony napinacz).
~Mariusz clinic1@vp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
mam autko prawie dwa lata i wymieniłem w nim czujnik położenia wału korbowego, osłonę przegłóbu, linki od hamulca ręcznego i to tyle więc chyba nie dużo...
~Lukasz - małopolska
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Mam ją ponad dwa lata. Wszystko OK!Jedynie wymiana wahaczy i przegubów z przodu - ale to normalne na naszych drogach...i akumulatora:)
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 166 I 2.4 JTD 136KM 100kW
6,7
~hans
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Problemy z zamkiem centralnym sterowaniem szyb zmieniarka cd i wypalone odbyski reflektorow