Ocena kierowcy - Alfa Romeo 33 II Hatchback

Maciej, 15 lat temu
Silnik 1.3 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Silnik : niby tylko 1.4 a jeździ jak... jakby miała Hiper Napęd z sokoła Millenium :D
Karoseria : lubi wchodzic rdza przy wlewie ale 33tak maja - mał oistotne jak dla mnie :)
Zawieszenie : nie mozna szalec na dziurach bo to duzo kosztuje! :P
nie zamianił bym jej na nic innego, ale z checia kupie jeszcze jakąś starsza Alfe ;)
BOXER! coś pięknego! a widok znikających zdziwionych twarzy we wstecznym bezcenne! mógłbym jezdzic nia non stop -słuchac silniczka i wyprzedzac wszystko co sie rusza :) narazie mój v-max to 170 a spokojnie pojechała by wiecej -podobno i 215 da sie pojechac, ale 200 bankowo.Myśle że nie fajniejkszego auta sportowego za taką cene ,ale zdecydowanie trzeba się w niej zakochać jak w każdej Alfie bo tak zwany \"golfiarz\" napewno bedzie narzekał na mało istatnie tak naprawde rzeczy, więc ostrzegam po jeździe próbnej kupicie ją czy tego chcecie czy nie :D:D
musze przyznac ze skrzynia ma swoje humory ale to kwestia zapoznania sie z nia potem idzie gładko, w wersji z siedzeniai Recaro są problemy z wrzuceniem 2ki - fotel kierowcy przeszkadza ale po jakims czasie przestaje to przeszkadzac
rewelacja - poprostu Alfa Romeo! zadziwiajace jak ona jeździ, polecam kazdemu nie ma mocnych gdyby miala naped na tyl to było by perfekt!
tylna szyba ? - a co to jest ? :) nic nie widac szczegolnie jak ma sie spoiler, ale to \"problem\" tylko przy parkowaniu, trzeba sie przyzwyczaic i wyczuć ją to nie ma wiekszych problemow.
nie ma na co narzekać wszystko na swoim miejscu pod reką, schowek podswietlany - taki mały bajer a jaki przydatny czasami
nie ma na co narzekac w porzadku.....
w Imoli przednie fotele rewelacja poprostu jechałem nią 4 godziny non stop i nie czulem potrzeby zatrzymania sie i odpoczęcia.... dobrze trzymaja na boki, przy wsiadaniu czasami mozna miec problem z wlozeniem nog pod kiere ale jak juz sie usiadzie.... ;) z tyłu moze troche malo miejsca dla wysokich ale dla nich z tyłu jest zaglebieniew podsufitce wiec szyja nie boli
jeśli znajde jakąś mate wyciszającą to napewno ją usune :D:D ukradli mi radio pierwszej nocy jak ją kupiłem i nie jest mi specjalnie przykro z tego powodu :P chociaz 4 seryjne glosniki bardzo ladnie grały
jak na sportowe auto to spalanie bardzo przyzwoite do 10 w miescie chyba że gromimy każde BMW i tym podobne to pali tyle \"ile chce\" :)
do kupienia za grosze z częściami bywa gorzej ale dużo takich na ćżęsci sprzedaja wiec zawsze sie coś znajdzie ze złomu za mniejsze pieniadze
nie moge sie do niczego przyczepic, solidna
brak
Alfa Romeo 33 II Hatchback