Oceny Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994

Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994

Alfa Romeo 33 II
Kocham swoją ALFE za to ze jest jedyna i niepowtarzalna za to ze ma to coś za to ze niewiadomo co się stanie za to ze golfiarzami się nie przejmuje i w przeciwieństwie do nich nie trzeba jej nic dokładac by była idealna
~lukasik_bialystok
Alfa Romeo 33 II
super autko i nic dodac i nic ujac,poprostu male porche,,,extra
~GRABARZ
Alfa Romeo 33 II
zajefajne altko nie dam powiedziec zlego slowa o tym wozie gorąco polecam
Alfa Romeo 33 II
Auto kupiłem bite 2 lata temu i 120tyś km z wyrąbanym układem planetarnym za 10tyś zł i jak na razie jeździ bez większych problemów. A przy koszcie 100km ok 16pln jest to super autko
Alfa Romeo 33 II
Mimo pewnych wad to jest samochód w którym naprawdę można się zakochać.
~banan
Alfa Romeo 33 II
ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego auta,żadnych powżnych usterek duży komfort jazdy,w cenie cinquecento mam swietny bardzo dynamiczny i dobrze się prezentujący samochód
~Sucik
Alfa Romeo 33 II
Alfa 1.4(LPG) to wspaniałe auto szególnie polecam ludziom młodym którzy pragną mieć własne auto za rozsądną cenę , szukających sportowych przygód a zarazem znających sie na mechanice w przeciwnym razie serwisowanie w dobrym warsztacie nas zje
Alfa Romeo 33 II
samochod za male pieniadze ale bardzo dobry. ceny czesci niezbyt wysokie jezeli sie dobrze poszuka
Alfa Romeo 33 II
Wspaniałe auto, za małe pieniądze przekonasz się co to alfa. Prawdziwa, jedna z ostatnich z polotem zaprojektowana (brzmienie silnika!, moc!)
~Rikman
Alfa Romeo 33 II
Autko dla dojrzałego ale niebogatego sportowca. Pozbawione większości bajerków z aut rodzinnych, za to przestronne, wygodne i nieesamowicie zrywne. Dla dojrzałych, bo trzeba o nie dbać na bieżąco a wtedy odwdzięczy się z olbrzymią nawiązką. Dla "biednego" - bo kosztuje naprawdę śmieszne pieniądze w stosunku do wrażeń, jakie oferuje. Z przyjemnością obserwuję ogłupiałych kierowców we wstecznym lusterku, kiedy wyjeżdżam z bocznej uliczki i po...
Aktualnie przeglądasz Alfa Romeo 33 II Hatchback