Ocena kierowcy - Alfa Romeo 33 II Hatchback

strazak_marcin, 19 lat temu
Silnik 1.3 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1991
Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
mało znane,niedoceniane u nas,jednak jak ktos sie zdecyduje i zaryzykuje napewno sie nie zawiedzi
bardzo elastyczny silnik,pracuje kompletnie bez zarzutów,szybko wchodzi na obroty
tylko dobra,aczkolwiek moze u mnie wyczówalny minimalny opór przy zmianach,bez wpływu na całą jazde ale ..
super,bez luzow,wahan,czy cos w tym stylu podobnego,bez drgań,super
pełna i wszechstronna
znowu tylko dobre,coprawda nagrzewa sie w miare szybko ale boczne szybki niestety czesto zaparowują mimo ogrzewania ich
uuuuuuu,wystarczająca,z przodu pełna swoboda,ja zreszta jeżdze z siedzeniem odsuniętym raczej bardzo do tyłu,ale nie było skargi od pasażerów za mna ze maja mało miejsca,jednym słowem super
tutaj tylko dobrze,gdyż przy szybkiej jezdzi,naprawde szybkiej, to jednak jest nie za cicho,wszystko w granicach normy oczywiscie,ale na tle mojego drugiego auta,to jednak w alfie jest przy tych samych predkosciach głosniej
zuzycie paliwa,wiec w miescie(tylko) podczas zimy pali nawet ok9 litrow,natomiast w zime w trybie mieszanym czyli miasto trasa ok7.5-8,natomiast na samej trasie ok6.5-7l/100km
nie sa one drogie ale za to co nam soba oferuja nie ma porownania,auto nie tylko dla fanatykow macnych małych silnikow ale i dla calej rodziny
po jej sprowadzeniu wymieniłem tylko co było potrzebne,paski,filtry,płyny itp,dodatkowo wymieniłem jeszcze cały układ hamulcowy,i to jedyne koszta jakie poniosłem co do napraw związanych z moją alfą!!!nic a nic wiecej,niezawodnosc??w 100%
żadnych usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i.e. 90KM 66kW [l/100km]