Ocena kierowcy - Alfa Romeo 33 II Hatchback

Damian nr. g-g 1426428, 18 lat temu
Silnik 1.3 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
ogolnie to auto ma rozsadna cene i jest naprawde fajna zabawunia!!!!
super dzwiek niezle osiagi ale za glosny w srodku
pracuje dobrze ale widac wloska konstrukcje! Synchronizatory daja o sobie znac! problem z 2 biegiem
prowadzi sie super wspomaganie tez dziala bez zarzutow! Skret niezly ale zawiecha ciut za twarda! czuc to zwlaszcza na polskich drogach!
przod bez zarzutow ale z tylem jest troche gorzej mala szyba ale w koncu po co sa lusterka!
szybko sie nagrzewa ale linka od zmiany powietrza z zewnatrz na wewnatrz ma tendencje do przeskakiwania!
jak dla mnie super!
no z tym to slabo!
ja mam AQlfika z gazem w miescie potrafi spalic 12 litrow na trasie miesci sie w przedziale 7-8L a srednio to tak 9-10L! czesci... nie sa az tak strasznie drogie jak sie o nich mowi ale to trzeba wiedziec gdzie ich szukac! ceny w granicach golfa2! niestety brak jest fachowcow od napraw i jakichkolwiek kssiazek lub innych wiadomosci o naprawach!
za ta cene nie dostaniesz nic lepszego!
moja Alfa ma juz troche przejechane no grubo ponad 300000km! wiec z niezawodnoscia to nie jest najlepiej ale z drugiej strony ile aut moze poszczycic sie takim przebiegiem?
problemy skrzyni biegow- synchronizatory. po 300000km trzeba wymieniac uszczelke pod glowica ale to w sumie standard! Natomiast slabo tu jest z elektryka widac wloska robote!!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i.e. 90KM 66kW [l/100km]

8,7