Ocena kierowcy - Alfa Romeo 33 II Hatchback

lukasik_bialystok, 17 lat temu
Silnik 1.3 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
super autko i nic dodac i nic ujac,poprostu male porche,,,extra
kocham jak silnik sie wkreca w obroty i jak licznik predkosci rosnie jak obrotomierz bo wteczas czuje jak bym byl na wyscigach niezlych autek:) super...niezawodny
tak jak u kazdego skrzynia daje o sobie troche do powiedzenia i poprawek,ale to jest po prostu wloszczyzna i troszke im niewyszlo z konstrukcja bo troszke zgrzyta jak ruszam na swiatlach i scigam sie z golfem 4:D wrzucam na 3 bieg to morze sobie golfik spaliny moje powachac,niema szans zeby mnie przescignac
trzyma sie doskonale tylko musze chyba wstawic niskoprofilówki bo przy 140 jak wchodzilem w niezly luk:D to troszeczke sie przestraszylem bo dupe zaczelo mi znosic i omalo z drogi mnie niewynioslo,ale i tak jest super tyle ze troche mnie przeraza jak trafiam na polska dziure w drodze bo ostro wali...
jak w kazdym prawie aucie,bo od tego sa lusterka zeby widziec cos :)
da sie wytrzymac ale moglo by byc lepiej
calkiem duza przestrzen:)
nawet i dorze ze slychac w srodku silnik bo ta melodia silnika to tylko relax dla uszu,piekne brzmienie silnika boxer-a :D
takie sobie zużycie paliwa,ale jak sie chce szybko jezdzic to musi palic wiecej ,bo inaczej by niemialo takiego buta...jeszcze wolno niejezdzilem to niewiem jak spala jezdzac wolno...te samochody sa przeznaczone do szybkiej jazdy:D,naprawialem jak do tej pory tylko sprzeglo,bo docisk posadzilem ale to moja wina:D
jak z takie pieniadze to zajebisty wozik do scigania sie z innymi bo inni sa bez szans" zlomy" hehehe
prawie nigdy mnie niezawiodla:)
jak przy ruszaniu na swiatlach to jest niezawodna:) i na trasie to wogule rewelacja:Djak wszystkie samochodziki po piżdzie dostaja:D

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i.e. 90KM 66kW [l/100km]

15,0