Ocena kierowcy - Alfa Romeo 33 II Hatchback

banan, 17 lat temu
Silnik 1.3 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Alfa Romeo 33 II Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego auta,żadnych powżnych usterek duży komfort jazdy,w cenie cinquecento mam swietny bardzo dynamiczny i dobrze się prezentujący samochód
Silnik to napewno mocna strona tego auta.Bardzo dynamiczny,no i ten charakterystyczny,niepowtażalny dżwięk boxera.
skrzynia koszmar,problemy i zgrzyty przy wrzucaniu 1,2,wstecznego.po paru miesiącach przyzwyczaiłem się i obecnie wrzucanie biegów nie sprawia mi kłopotów ale gdy ktoś inny wsiadzie do tego auta to ma z tym duze problemy
bardzo dobry, jezdzi się jak po stole mimo że auto ma kilkanaście lat to nadal świetnie spisuje się na polskich drogach,duzy komfort jazdy
słaba przy cofaniu, mała tylna szyba plus spoiler utrudniają jazdę na wstecznym
wszystkie przełaczniki łatwo dotępne,funkcjonale wnętrze wygodne i komfortowe
ogrzewanie dość dobre a mimo to szyby dość ostro parują
miejsca w środku bardzo dużo zarówno dla kierowcy jak i pasażerów plus obszerny bagażnik
słabe w srodku jest poprostu głośno szczególnie przy wysokich obrotach ale za to słychać piękny dzwięk boxera
zalaz od jazdy,przy umiarkowanej jeżdzie spalanie całkiem przyzwoite no ale jak mu się depnie to dość paliwożerny
rewelacja za bardzo małe pieniądze nabyłem świetny i piękny samochód
troche sie ich znajdzie,zacina się elektryczne opuszczanie szyb,centralny zamek czasem szwankuje,duze problemy z otwarciem auta przy minusowych temperaturach,klakson nie działa,siłowniki tylnej klapy,halogeny.ogólnie sporo drobnych usterek
jak do tej pory żadnych powaznych usterek poza wyżej wymienionymi drobiazgami

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i.e. 90KM 66kW [l/100km]

Alfa Romeo 33 II Hatchback