Lista ocen Alfa Romeo Giulia II (40)

~Kamil
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
genialne auto dające mega frajdę z jazdy i nie bierze oleju :)
4,1
~ble
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
nie jest to niestety poziom dwu-sprzegłowych ale i tak świetnie (Skrzynia biegów)
~Gp
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Totalne pozytywne zaskoczenie. Wszystko jest jak powinno być. Wnętrze i zewnętrze piękne. Skrzynia super, silnik wystarczający. 5 lat gwarancja i dobra cena. Nie wiem czemu to auto jest niszowe.
~Pawel
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Giulia to auto kompletne. Wyglad, uklad jezdny, dynamika. Na minus spalanie i wyciszenie powyzej 15o km
~Łukasz
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Świetne auto. Moja pierwsza Alfa, w której zakochałem się od pierwszego wejrzenia! Pewnego słonecznego dnia wersja Veloce pojawiła się w moim lusterku, po czym bardzo zmysłowo mnie wyprzedziła. Tylko tyle wystarczyło, żeby nie móc przestać myśleć o tym cudnym obrazku, który utkwił gdzieś w moim ośrodku pożądania! Kupiłem więc ją! Nie myślałem, że jazda tym autem daje tyle przyjemności. Cóż to za auto, cóż za silnik, skrzynia i oczywiście...
~Sebastian
Sedan Facelifting 2.9 Turbo 510KM 375kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy alfy nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~grzegorz_zych
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Być może używam Alfy jeszcze zbyt krótko, ale jestem wprost oczarowany. Prowadzenie - bajka, przyspieszenie - świetne, wyposażenie - mistrzostwo (wersja Veloce), spalanie - niczego innego się nie spodziewałem :D (obecnie mam również sporych rozmiarów SUV 250KM). Można poczuć się jak mały chłopiec, który dostał zabawkę do ręki. Zobaczymy, jak będzie w przyszłości.
Sedan 2.2 JTD 180KM 132kW
Kształt lusterka wstecznego ogranicza możliwości dobrego ustawienia. Poza tym - żadnych problemów. (Widoczność)