Lista ocen Alfa Romeo Giulia II (40)

~Szymansky
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Świetne Auto, jedyne co rozczarowuje to system multimedialny, ale kto by się na nim skupiał:)
~Szymansky
~Ramses
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jest fantastyczna! Tego auta nie ocenia się w kategorii lepszy-gorszy, czy jakie tam ma wady vs zalety. To jest po prostu gra na emocjach! Giulia ma w sobie ten cudowny magnetyzm, który przyciąga, każdego miłośnika motoryzacji - petrolhead'a. Nie byłem żadnym fanem Alfy i nigdy wcześniej nawet nie myślałem o zakupie auta tej marki. Wszystko się zmieniło po pierwszej jeździe Giulią Veloce. To właśnie wtedy pierwszy raz pomyślałem sobie - chcę...
~Wojtek Zengteler
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Kompletnie niedzisiejszy samochód. Żadnych bezsensownych kompromisów, czysta przyjemność, pozycja za kierownicą jak z rajdowego auta. Bardzo niebezpieczne auto na cywilne drogi - łatwo się zapomnieć. Na suchym trudno sobie wyobrazić wytrąćenie Alfy z równowagi - aż przeciążenia w zakrętach przeszkadzają, a jedzie jak po szynach. I na pewno najpiękniejsza linia od lat w motoryzacji!
~JasonD.
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
To jest prawdziwa Alfa. Ma kilka minusów, ale co z tego. Nie ma ideałów
~Zadowolony :)
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Wygląda rewelacja, zdecydowanie klasa premium. Bez wstydu można stawać do testów z całą niemiecką premium trójką (B, A, M). Prowadzenie mistrzostwo świata, nigdy nie miałem i nie prowadziłem tak super zestrojonego samochodu.
~Robert
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Alfa nie odstaje od niemieckiej konkurencji, bardzo dobrze wykończone, świetnie się prowadzi, zapewnia doskonały komfort zarówno kierowcy jak i pasażerów.
~molsza
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Jestem zakochany w tym samochodzie. Po Volvo V60 i XC60 bałem się, że będę miał za wysoko na Alfę postawioną poprzeczkę, okzało się odwrotnie, Alfa pobiła wszystko czym jeździłem. Prowadzenie, silnik, skrzynia, wrażenia z prowadzenia, osiągi, jakość detali a nawet zapach w środku.
~leszek0250
Sedan 2.2 JTD 210KM 154kW
Auto bardzo przyjemnie w prowadzeniu, Oczywiscie kilka rzeczy do poprawienia - działanie nawigacji przede wszytskiem - w moim egzemplarzy brak carplay android auto - nawet za dopłatą, Z dziwnych tematów - deska szyta skórą ale w opcji czarnej skóry - czarna nić.... bez sensu Najbardziej jednak można narzekac na podejście serwisów Alfy - mam wrażenie , że do półki premium nigdy nie dorosną
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulia II
7,1
11,0
~Piotr
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Za malo gwiazdek. Jezdzilem mocnymi samochodami ale nie ma porownania do Q. W trybach niesportowych bardzo komfortowy, moze byc do codziennej jazdy