Lista ocen Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d (48) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Efekt
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Auto 8 lat w użytkowaniu od nowości. Niestety, ale oprócz niezawodności (zakup z salonu + serwis ASO) i układu jezdnego ciężko je pochwalić. Silnik tragedia, wyjątkowo ospały i wręcz niebezpieczny. Widoczność beznadziejna, a wygodnemu podróżowaniu skutecznie przeszkadza źle skonfigurowana wentylacja wnętrza auta. Szczegóły poniżej, ale summa summarum samochodu nie polecam i uważam że jego zakup był błędem.
~Tomek
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Uwielbiam ten samochód. Miałem już ich kilka w życiu, a to jest chyba pierwszy na który patrzę jeszcze chwilę po zaparkowaniu. A minęły już 2 lata i 40 tys km! I te szyby bez ramek, coś pięknego. Cieszy też wyraźna różnica w reakcji układu kierowniczego i pedału gazu po zmianie trybu w D.N.A.
~Tomek
~rczemar
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Auto bez żadnej rewelacji. Słabo wykończone w środku, komputer zupełnie nieintuicyjny, ergonomia tragiczna - pasy naprawdę trudno zapiąć (trzeba sie odwrocić żeby do nich dosięgnąć). Do tego mnóstwo drobnych awarii (auto kupione nowe w salonie, wiec nie ma mowy o przekręconym liczniku)
~Roldzio
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Autko jest naprawde fajne do miasta gdyby nie moja stycznosc z mini Cooperem dostałby ocene 5 ale brakuje mu lepszego zawieszenia, krótszych biegów i ogolnej zwartosci karoserii. nie czuje sie jednosci kierowcy z samochodem. Aczkolwiek baaardzo go lubie i jestem zadowolony z zakupu/
~alfa mi amore!
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
autko zdecydowanie wyróżnia się na tle \"nijakiej\" konkurencji, jest po prostu piękne! we wnętrzu tez bardzo przyjemnie, a co za tym idzie radość z jazdy gwarantowana (do pełni szczęścia brakuje mi tylko mocniejszego silnika najlepiej turbodoładowanego benzyniaka)
~meridian
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Samochód mam od roku więc mogę co nieco o nim powiedzieć. Sylwetka super, wyróźnia się na drodze. Chciałem samochód niebanalny i Mito takie jest. Ciężko spotkać drugie takie na drodze. Kolor kremowy lub jak kto woli "kość słoniowa".
~przemek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Dynamiczny (w tej wersji silnikowej) samochód o unikalnym (przynajmniej do pojawienia się Giulietty) wyglądzie, z komfortowym wyposażeniem. Dający dużo radości z jazdy. Wyraźnie odróżniający się od pozostałych hatchback\'ów w tej klasie.
~Kuba
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Pomijając fakt, że jestem zakochany w bryle tego auta i w jego, jak można to nazwać, duszy z czystym sercem daje cztery gwiazdki. Auto zewnętrznie sprawia wrażenie młodszego niż rzeczywiście jest, w środku również.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d
6,4
8,2
~piortek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Piękne zwinne autko, niestety jakość włoska. Silnik super, swoje pali, daje frajde z jazdy. Jakość wykonania na włoskim poziomie. Idealne dla Kobiety. Żona tym jeździ 2 lata, mówi, fajne autko, ale nie chce więcej już alfy.
Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d